Часта задаюць пытанні

Падкажыце, 1)ці маюць права выкладчыкі адправіць дзіця дадому пераапранацца, калі лічаць, што яго адзенне не адпавядае "дзелавому стылю"? 2) чаму ў нашых крамах прадаюцца гарнітуры для хлопчыкаў, якія мала таго, што на 50% з сінтэтыкі, дык яшчэ і нельга мыць, толькі хімчыстка? (форму майго сына неабходна чысціць кожны тыдзень, у хімчыстку не набегаешся).

разгарнуць » / « згарнуць

Ці абавязковы для вучняў сярэдніх школ факультатыў "Асновы бяспекі жыццядзейнасці"?

разгарнуць » / « згарнуць

Якая максімальная напаўняльнасць груп для правядзення факультатыўных заняткаў?

разгарнуць » / « згарнуць

1.Колькі працэнтаў пропускаў можа мець навучэнец групы СМГ, каб яму можна было паставіць за чвэрць "не атэставаны". 2. Каму ставяць "вызвалены", а каму "не атэставаны" 3. Як ставяць залік навучэнцам, у якіх ЛФК?

разгарнуць » / « згарнуць

Па якім прынцыпе павінна адбывацца дзяленне вучняў па прадмеце "Замежная мова"?

разгарнуць » / « згарнуць

Падкажыце, калі ласка, пры якой тэмпературы паветра вучні 4 класа могуць займацца на вуліцы фізкультурай у восеньскі, зімовы і вясновы сезоны?.